Kontaktní údaje, pobočka Ústí nad Orlicí

Vložila Štěpánka

 

Adresa dietologa (výživového poradce) Hlavní pobočka výživové poradny je v Ústí nad Orlicí. Naleznete ji na adrese Královéhradecká 491 (hlavní silnice směr Vamberk, poblíž fotbalového stadionu) a kromě služeb dietologa zde můžete rovněž navštívit kosmetický a kadeřnický salón nebo se nechat uvolnit příjemnou masáží.
Navíc zde mohou klienti využít radiofrekvenční přístroj pro redukci tuku a vyhlazování celulitidy, strií a vrásek. Příjemné prostředí, nejširší spektrum služeb a tým spolupracovníků připravený Vás rozmazlovat , to je pobočka v Ústí nad Orlicí. Pro zájemce o služby výživové poradny z jiných koutů Východních Čech jsou k dispozici pobočky v Žamberku, Litomyšli a Dvoře Králové. V Olomouckém kraji lze doporučit návštěvu pobočky v Jeseníku.

Ukázat na mapě

Na každou pobočku je třeba si nejprve objednat termín setkání!


Královéhradecká 491
Ústí nad Orlicí
562 01

IČO:74391089

Tel:739 136 487

prochazkova.stepanka@email.cz

Další pobočky výživové poradny:

Dvůr Králové Litomyšl Žamberk Jeseník

Kde působím

Vložila Štěpánka

 

Vyberete-li si některou z nabízených služeb, nemusíte cestovat za mnou, ale můžete zůstat v pohodlí svého domova.

Dojíždím po celém území Pardubického a Královehradeckého kraje a přilehlých částech Jihomoravského, Olomouckého a Libereckého kraje. Jedná se zejména o města a obce v okresech Ústí nad Orlicí, Svitavy, Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Náchod a Jičín.

Máte-li zájem o nabízené a služby a jste z jiné částí republiky, neváhejte mě kontaktovat. Pokusíme se najít oboustranně vhodné řešení.